Четвер, 12.12.2019, 12:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 141
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика
Головна » 2014 » Грудень » 17 » ЗВІТ ПРОВЕДЕННЯ МЕТОДИЧНОГО ТИЖНЯ У ПТУ № 25 М. ЗІНЬКІВ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
14:48
ЗВІТ ПРОВЕДЕННЯ МЕТОДИЧНОГО ТИЖНЯ У ПТУ № 25 М. ЗІНЬКІВ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗВІТ ПРОВЕДЕННЯ МЕТОДИЧНОГО ТИЖНЯ

У ПТУ № 25 М. ЗІНЬКІВ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

У рамках реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників ПТНЗ області як головна умова підвищення якості знань учнів» та щодо реалізації єдиної методичної проблеми училища «Упровадження інформаційно – комунікаційних технологій як засобу розвитку особистості викладача та учнів.»

У період 24 по 28 листопада 2014 року було проведено ряд заходів, які сприяють підвищенню фахової майстерності педагогічних працівників.

 

Перший день. 24.11.2014 року

(Відкриття методичного тижня)

І. Ярмарок педагогічних знахідок

Мета: Ознайомили молодих інженерно-педагогічних працівників з методичними розробками уроків, проектами досвідчених викладачів та майстрів училища.

ІІ. Тренінг «Індивідуальний план для викладача – перший крок до педагогічного зростання»

Заступник директора з НВР Бударова Леся Василівна

Мета: Збагачення інформацією про роль індивідуального плану «Самоосвіти» в роботі педпрацівників. Методи організації самоосвіти.

 

Другий день 25.11.2014 року

І Бесіда «Реалізація прав дитини»

З залученням правоохоронних органів Карпюк Віра Іванівна («Спеціаліст І категорії» звання «Старший викладач»)

Мета: Підвищення ефективності закріплення знань учнів шляхом моделювання реальних ситуацій з досвіду працівників правоохоронних органів.

 

 

 

ІІ Лекція «Основні небезпечні фактори в урбанізованому середовищі»

Литовець Ніна Іванівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки. («Спеціаліст І категорії» звання «Старший викладач»)

Мета: Ознайомити учнів з можливими факторами урбанізованого середовища та методами їх шкідливих дій на людину. Підготувати учнів до майбутнього, в разі переїзду до великих міст.

 

ІІІ Круглий стіл: «Шляхи реалізації виробничого навчання за допомогою використання інформаційних технологій»

Мета: Підвищення ефективності засвоєння знань та практичних навичок шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках теоретичного та виробничого навчання

  • Темою доповіді Харчука Петра Васильовича («Спеціаліст І категорії» звання «Старший викладач») була «Використання новітніх технологій на уроках теоретичного та виробничого навчання».
  • Темою виступу Попенка Олександра Васильовича (Майстер виробничого навчання ІІ категорії) була «Влаштування наливних підлог, як впровадження інноваційних технологій в навчально виробничий процес».
  • Темою доповіді Кашкалди Михайла Миколайовича (Майстер виробничого навчання спеціаліст 9 розряду спеціаліст 10 розряду) «Запровадження новітніх технологій по будівництву камінів, печей, їх елементів».
  • Півень Іван Миколайович (Майстер виробничого навчання спеціаліст 10 розряду) Його темою доповіді була «Впровадження новітніх технологій з професії «Муляр, штукатур», а саме, «Сучасні декоративні штукатурки».

 

Третій день 26.11.2014 року

І Майстер-клас «Культура створення навчальних, мультимедійних презентацій»

Ковальов Костянтин Борисович, викладач «Інформаційних технологій»

Мета: Ознайомити викладачів та майстрів виробничого навчання з особливостями використання інноваційних засобів навчання. Культурою створення навчальних, мультимедійних презентацій.

 

ІІ Майстер-клас з використання ІКТ «Пошук та робота з інформацією в мережі Інтернет»

Паук Тетяна Миколаївна, методист

Мета: Ознайомлення викладачів старшого покоління з видами сучасних джерел інформації, робота з інформацією в мережі Інтернет.

 

ІІІ Педагогічне читання «Використання новітніх технологій на уроках виробничого навчання»

Мета: Збагачення інформацією педагогічних працівників про вимоги до сучасного уроку.

 

Четвертий день 27.11.2014 року

І Відкритий урок з предмету «Лісогосподарські машини» на тему: «Машини і механізми, які застосовуються для лісозаготівельних робіт» з використання сучасних технологій.

Бовсуновський Сергій Якович («Спеціаліст І категорії» звання «Старший викладач»)

ІІ Майстер-клас «Особистісний підхід на уроках» Практичний психолог Негода Світлана Василівна

Мета: сприяти:

  • активізації знань педагогів з теоретичних основ питання;
  • розвитку творчої діяльності педагогів;
  • формуванню вмінь і навичок моделювання уроку, особистісного підходу до учнів в процесі навчання;
  • визначенню нових цілей педагогічної діяльності з метою підвищення професійного рівня;
  • формуванню комунікативної, соціальної компетентності педпрацівників;
  • розвитку дружнього, творчого, працездатного педагогічного колективу.

ІІІ. Вивчення передового педагогічного досвіду роботи викладача Паук Тетяни Володимирівни («Спеціаліст І категорії» звання «Старший викладач») по підготовці та проведенню відкритих уроків

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки.

Мета: ознайомлення педагогічних працівників із заходами та вимогами до проведення та оформлення матеріалів по підготовці та проведенню відкритих уроків із предметів професійно-теоретичної підготовки.

 

П’ятий день 28.11.14 року

І Майстер - клас по впровадженню інноваційних технологій «Манікюр з використанням гель – лаків»

Дубина Ірина Сергіївна майстер виробничого навчання

Мета: Розглянути інформаційні комунікаційні технології, як засіб розвитку особистості вчителя та учнів. Пояснити впровадження комуніфікаційних технологій з професії “Манікюр” з використанням новітніх технологій гель-лаків.

 

ІІ Семінар: «Самоосвіта викладача, як необхідна умова реалізації модернізації освіти»

Заступник директора з НВР Бударова Леся Василівна

Мета: Поширення позитивного досвіду, розвитку дослідницько-експерементальної та дослідницької діяльності, підвищенню загальної педагогічної культури, росту педагогічної майстерності, більш якісному проведенню атестації.

Отже, в процесі проведення методичного тижня всі учасники даного заходу намагалися піднести до загального обзору свої методичні надбання, які можуть стимулювати підвищення ефективності навчального процесу, підвищенню інтерактивності освітнього середовища. В рамках методичного тижня відбувся чималий обмін досвідом серед педпрацівників, що дало змогу викладачам та майстрам збільшити свій професійний кругозір. Під час проведення свої заходів більшість доповідачів використовували інноваційні технології, а саме мультимедійні презентації, відео файли, що дало змогу збільшити ефективність сприймання інформації. За результатами проведення методичного тижня можна сказати, що був опрацьований значний об’єм роботи в рамках реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників ПТНЗ області як головна умова підвищення якості знань учнів» та щодо реалізації єдиної методичної проблеми училища «Упровадження інформаційно – комунікаційних технологій як засобу розвитку особистості викладача та учнів».

Заступник директора з НВР Л.В. Бударова

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 562 | Додав: khap | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz