Четвер, 12.12.2019, 11:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 141
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Статистика
Головна » 2015 » Лютий » 18 » Відкритий урок майстра в/н "Лицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою"
12:50
Відкритий урок майстра в/н "Лицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою"

Відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник»

майстра в/н Попенка Олександра Васильовича

 

Відкритий урок з учнями ІІ курсу групи №7 з кваліфікації: «Лицювальник-плиточник»

Дата проведення: 10 лютого 2015 року

Тема уроку: Лицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою.

Мета уроку:

    Навчальна: формувати вміння учнів з технології облицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою. Навчити учнів самостійно працювати над новим матеріалом. Перевірити і оцінити отримані на уроках знання. Закріпити набуті уміння та формування навичок з облицювальних робіт.

  Розвивальна: формувати і розвинути логічне мислення, пізнавальну активність, самостійність, вміння раціонально організовувати свою працю; розвивати професійну інтуїцію, сприяти розвитку професійного зацікавлення.

  Виховна: виховувати творче та відповідальне ставлення до своєї справи,  охайність, спостережливість, бажання та прагнення бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

    Методична: удосконалення методики проведення уроку виробничого навчання.

Тип уроку: Удосконалення початкових умінь і формування навичок виконання операцій і видів робіт.

Методи навчання: Словесний, наглядно-демонстраційний, практичний.

Урок пройшов згідно педагогічних вимог до структури занять виробничого навчання. Черговий здав рапорт, майстер перевірив готовність учнів до заняття. Перевірив техніку безпеки та знання учнів з попереднього матеріалу. З’ясував рівень їх знань інструментів та матеріалів, які використовують в сучасних умовах праці. Послідовно  перейшов до викладу нового матеріалу. Здійснив цільову установу на вивчення теми та актуалізацію опорних знань, умінь та навичок необхідних для подальшої роботи на уроці.

Майстер ознайомив учнів з технологічною послідовністю виконання облицювання вертикальних поверхонь способом «шов у шов», наголосивши на особливостях лицювання поверхонь різних розмірів. Для пояснення матеріалу використовував плакати та інструкційно-технологічні картки.  Учні ознайомилися із сучасними видами сумішей та різними видами  поверхонь для облицювання. Зосередив увагу на можливих дефектах поверхонь та способах їх усунення, нормами часу на виконання робіт, допустимими відхиленнями.

Показ нових прийомів трудової діяльності майстер здійснював у нормальному та сповільнених темпах, указуючи на типові помилки при їх виконанні. Наголосив на правилами техніки безпеки при виконанні облицювання поверхонь. Після показу прийомів деякі учні виконували пробне повторення, майстер звертав увагу на недоліки їх виконання. Після вступного інструктажу Олександр Васильович, розподілив учнів за робочими місцями та видав завдання для самостійної роботи.

Заняття було проведено на високому професійному рівні, мета уроку досягнута.

 

 Матеріали підготувала - методист, Т. М. Паук

Категорія: Організаційні заходи | Переглядів: 766 | Додав: khap | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz