Неділя, 20.01.2019, 10:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 136
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Тиждень права
13:24
Тиждень права

ЗВІТ ПРОВЕДЕННЯ

ПРЕДМЕТНОГО ТИЖНЯ «ПРАВА»

 ПТУ № 25 м.Зіньків Полтавська область.

05.12. 2016р. – 09.12.2016р.

 

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 627 від 31.08.2016р. «Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права» працівники ПТУ 25 активно приймали участь  в цьому Всеукраїнському правовому заході. Планування проведення тижня здійснювалося викладачем правознавства та узгоджувалося його проведення з адміністрацією училища.

Понеділок 05.12. 2016р.

 

Бібліотекар Пилипенко Любов Андріївна організувала книжкові виставки в гуртожитку навчального закладу, які тривали протягом всього тижня.

Відкриття книжкових виставок.

В бібліотеці училища біля книжкової виставки Любов Андріївна з групою читачів провели бібліографічні огляди літератури по правовому вихованню на тему: «Право,  як соціальна цінність, складова загальнолюдської культури»

«Конституція України – основний закон держави». Біля книжкової виставки «Тобі про закон – закон про тебе» бібліотекар училища провела бесіду на тему: «Право… молодь…сьогодення». Розглянули такі питання: Як діяти молодій людині у пошуках роботи? Як підготуватися до співбесіди із роботодавцем? Основні правила складання резюме…?

 

Вівторок 06.12. 2016р.

Бесіда на тему: «Що важливіше: права чи обов’язки?»

Ковальова Тетяна Миколаївна провела бесіди з учнями  в групах №8 та №5 на тему: «Що важливіше права чи обов’язки?»

Учні висловлювали свої думки про розуміння поняття права та обов’язків, та їх значення в житті людини. Викладач разом з учнями говорили про Конституцію Україниосновний державний документ, що визначає, права й бов'язки держависуспільства та громадян. Також про міжнародну Організацію Об'єднаних Націй та загальну декларацію прав людини – документ, у якому говориться про забезпечення громадянських прав й свободи, рівність усіх перед законом, особистої недоторканність, свободи, свободи віросповідання та багато іншого.

Тетяна Миколаївна запропонувала учням записати, на аркушах, знайомі їм права і обов’язки, якими вони керуються в житті. Після чого учні зачитували свої записи.

Учні висловлювали свої думки на тему: «Що важливіше права чи обов’язки?»

Завершенням бесіди стала спільна думка: «Якщо людина не лише користується наданими їй правами, але й виконує свої обов’язки, лише тоді вона може назвати себе справжнім громадянином своєї країни»

 

Середа 07.12. 2016р.

Усний журнал на тему: «Поговоримо відкрито…»

Бібліотекар Пилипенко Любов Андріївна з членами Ради бібліотеки провели у гуртожитку для учнів усний журнал на тему: «Поговоримо відкрито…» (про тютюнопаління, алкоголізм, наркоманію…)

Перша сторінка журналу:

Людина її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визначаються в Україні найвищою соціальною цінністю…

Друга сторінка:

Не спалюй своє майбутнє. У Європі сьогодні не модно курити.

Третя сторінка:

Не піддавайся шкідливим звичкам(алкоголізм, наркоманія..)

Четверта сторінка:

Здоров’я – це перша сходинка до щастя.

П’ята сторінка:

Здоровий спосіб життя.

Шоста сторінка:

Правова культура. Сьогодення молодь…

 

Четвер 08.12. 2016р.

Відкритий урок з предмета «Право», на тему: «Права людини»

Карпюв Віра Іванівна провела урок з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 9 грудня.

Метою проведення цього уроку є розуміння зв’язку між правами та обов’язками, розвитку правової та громадянської компетентності, розвитку загальнолюдських цінностей, а також навчати умінню відстоювати та захищати власні позиції. Під час уроку увага зверталася на виховання поваги до людської гідності та Батьківщини, що особливо важливо в даний складний час. На цей урок булла запрошена юрист з центру юридичної допомоги населенню Суконька Катерина Олексіївна. Урок проходив у формі бесіди в активній діловій обстановці з виступами учнів та демонстрацією слайдів на правоосвітню тематику. На уроці Катерина Олексіївна також брала слово, вона наголошувала на важливості не лише знати свої права, а і уміти користуватися ними. Це особливо важливо для молоді в якої ще не зовсім часом буває стійка громадянська позиція і тому мають місце проблеми з правових питань.

Підведено підсумок уроку і відзначено високу активність учнів, їх зацікавленість в розширенні  своїх правових знань, а також побажання частіше зустрічатися з працівниками цієї нової, але так необхідної служби і спільно працювати над правовим вихованням молоді ,вихованню активної життєвої позиції та правової культури.

 

Відкрита виховна година на тему: «Процвітай, моя ти Батьківщино!»

вихователь  Косенко  Людмила Іванівна проведений виховний захід на тему: «Процвітай, моя ти Батьківщино!»

Мета: Виховувати в учнів любов до Батьківщини, повагу до її символів; формувати риси глибокого патріотизму.

 

«Свою Україну любіть.

 За нею Господа моліть…»

(Т.Шевченко)

Україно – Наша рідна земля, наша Батьківщино. Для всіх, хто її поважає і любить вона – колискова найкращих у світі пісень, вона вічна надія на волю і кращу долю.

Ведучі заходу: Чугуєвець Настя, Ачілова Юля, Залізняк Вадим, Вовк Яна, Серга Петро, Залізняк Діана, Удовиченко Вікторія.

Ачілова Юля,Залізняк Вадим розповіли звідки пішла назва Україна, а Удовиченко Віка цікаві факти про милий герб України – тризуб, Залізняк Діана про Державний прапор України. Людмила Іванівна розповіла про національний гімн «Ще не вмерла Україна». Всі присутні в залі заспівали пісню Михайла Вербицького та слова Чубинського «Ще не вмерла Україна». Звичайно згадали ведучі і про народні символи:  калина в Україні – символ рідної землі і вічної пам’яті про тих, хто в мужній боротьбі віддав своє життя за щастя і волю народу. Верба – також символ, який опоетизований народній творчості. А хіба можна не згадати про барвінок або васильки, хліб на столі – говорячи про Україну.

Була проведена вікторина: «А знаєте ви,що…?»

Людмила Іванівна закінчити виступ такими словами:

«Молись, дитино, за Україну

Що нам безсмертне життя дає.»

 

П’ятниця 09.12. 2016р.

 «Вечір відповідей та запитань»

Карпюк Віра Іванівна організувала зустріч з юристом навчального закладу – Стрибко Валерієм Івановичем, під час якої учні могли задати всі питання, які їх цікавлять.

 

Матеріали підготували учасники Всеукраїнського тижня права в ПТУ № 25

Категорія: Організаційні заходи | Переглядів: 237 | Додав: khap | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz