Четвер, 12.12.2019, 12:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 141
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика
Головна » 2013 » Листопад » 11 » Методичний тиждень
12:11
Методичний тиждень

Звіт про проведення заходів 

методичного тижня 

у ПТУ № 25 м. Зіньків Полтавська область

 

Тиждень заходів у рамках реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників ПТНЗ області як головна умова підвищення якості знань учнів» проходив у період з 11 по 15 листопада 2013 року .

Одним із напрямів удосконалення змісту професійного навчання, що забезпечує конкурентоспроможність випускника на ринку праці, є впровадження нових методик навчання, інноваційних технологій, нових форм і методів професійної підготовки учнів, поширення ідей передового педагогічного і виробничого досвіду, та зміцнення і вдосконалення навчальної бази.

Програмою тижня заплановано та проведено ряд заходів, які сприяють підвищенню фахової майстерності педагогічних працівників, а саме:

 

Перший  день.   11.11.2013 року

 

І        Відкриття  тижня.

Литовець Ніна Іванівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки. (Викладач вищої категорії. Старший викладач.)

Провела виставку рефератів позакласної виховної роботи.

Мета: ознайомити  учнів та педагогічних працівників училища з методичними матеріалами по виховній роботі, направленою на формування національно-патріотичної свідомості, високої духовності, позитивного ставлення до здорового способу життя, збереження здоров’я та безпечної поведінки у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства; компетентності й толерантності особистості.


ІІ.      Проведення методичного вернісажу по конкурсних роботах .

Півень Іван Миколайович майстер в/н будівельної справи. (Спеціаліст)

Мета: реалізація єдиної мети в профтехосвіті, це забезпечення галузей народного господарства, в тім числі будівництва, кваліфікованими робітничими кадрами.


 В зв’язку з чим проводяться щорічні конкурси майстерності серед учнів та викладачів, де виявляється та розвивається обдарованість, підвищується професійна майстерність та розвиваються творчі здібності. На конкурсах відбувається освоєння високопродуктивних методів праці, та новітніх технологій. Конкурс сприяє підготовці до максимальної реалізації своїх знань, вмінь, професійних навичок.


Другий день. 12.11.2013року

 

І.    Проведення майстер-класу по роботі в МS Word (оформленню методичних матеріалів та  робіт учнів з використанням ІТК.) Захід провела викладачем «Інформаційних технологій» Харчук Ольга Петрівна (Спеціаліст).

Мета: поповнити знання у викладачів та майстрів в.н по роботі з текстовим процесором МS Word та надати додаткову інформацію по стандартах оформлення документації.
 

ІІ.   Вивчення передового педагогічного досвіду роботи викладача Паук Тетяни Володимирівни по проведенню предметних тижнів. Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки.

(Викладач вищої категорії. Старший викладач.)

Мета: ознайомлення педагогічних працівників із заходами та вимогами до проведення та оформлення матеріалів по проведенню предметних тижнів із предметів професійно-теоретичної підготовки.


 


 

Третій день 13.11.13року


І.    Проведення майстер-класу на тему «Новітні технології обробки чоловічих брюк» та показники якості знань учнів по даній темі.

 Хурса Тетяна Миколаївна майстер в/н швейної галузі. (Майстер в/н І категорії).

Мета: підготовка високваліфікованого робітника та конкурентоспроможного на ринку праці.

Виготовлення швейних виробів із використанням інноваційних технологій та досвіду роботи зарубіжних швейних фірм; уміння аналізувати та порівнювати методи обробки вузлів швейних виробів з використанням затрат часу.


 

 

ІІ.      Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки (психолог). (Викладач ІІ категорії).

Провела тренінг на тему: «Попередження правопорушень і насильства серед підлітків».

 

Мета: формувати усвідомлення розуміння «Я» - соціально гідна особистість суспільства, усвідомлення своїх прав, обов’язків, відповідальності за свої дії.

В своїй роботі використовує сучасні форми просвітницької та консультативної роботи з педагогічними працівниками щодо різноманітних проблем, які виникають під час навчально-виховного процесу; займається індивідуальною роботою з вивчення особистості учня та корекції їх поведінки.

Четвертий день 14.11.13 року.

 

І.       Олефір Лідія Іванівна майстер в/н швейної галузі. (Майстер в/н І категорії).

Проведення круглого столу з застосуванням новітніх технологій при виготовленні швейних виробів на фігуру з відхиленням від стандартної.

 

Мета: збагачення інформацією та досягнення високої результативності у виготовленні високоякісних виробів на фігуру з відхиленням від стандартної.
 

ІІ.      Педагогічні читання на тему «Методи проведення виробничого навчання на уроках перукарської справи» майстром в/н перукарської справи Дубровою Юлією Анатолієвною.

(Майстер в/н. Спеціаліст).

 

Мета: основна мета проведення виробничих занять – якісне виконання трудових прийомів із впровадженням інноваційних технологій, з дотриманням охорони праці, санітарії та гігієни. Формування в учнів пошуково-дослідницької роботи у виготовленні перукарських оздоблень та прикрас.


 

П’ятий день 15.11.13 року.

 

Бударова Леся Василівна – викладач предметів професійно-теоретичної підготовки. (Викладач ІІ категорії).

Проведення майстер-класу по вивченню і впровадженню передового досвіду роботи з метою підвищення якості знань учнів на уроках «Конструювання».

Мета:          Вивчення та впровадження в навчально-виробничий процес унікальної методики конструювання одягу по автору книги «Генетика крою»  від  Галіі  Злачевскої.).  критерії до вибору методики конструювання на індивідуальну фігуру. Побудова креслення на статуру з урахуванням її індивідуальності, та моделювання спідниць. 

ІІ.      Проведення круглого столу на тему  «Підвищення якості знань учнів на уроках теоретичного навчання з професії «Вишивальник» майстром в/н Корчан Юлією Олександрівною.

(Спеціаліст).

 

Мета: цілеспрямоване, систематичне виховання учнів на культурно-історичних традиціях рідного народу (краю), з творчим використанням елементів народної вишивки; втілення традицій, звичаїв, обрядів – духовних устоїв розвитку народу у національний одяг.


 Матеріали підготувала методист Л.В.Будорова

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 1570 | Додав: chahla | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz