Четвер, 23.01.2020, 08:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 143
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Виробнича практика та працевлаштування

 

Наш навчальний заклад від підприємств-замовників робітничих кадрів

отримав подяки за висококваліфікованих та кункурентноспроможних робітників,

яких вони із задоволенням беруть на роботу.

Виробнича практика учнів організовується відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах (наказ МОН від 30.05.2006 р.№ 419) та Постанови Кабінету Міністрів від 07.06.1999 р. № 992 про Порядок надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики зі змінами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів від 27 серпня 2010 року № 770.

Виробнича практика для учнів ПТНЗ є невід’ємною складовою професійної підготовки і проводиться на базі кращих виробничих підрозділів підприємств та організацій, які мають сучасну техніку, високий рівень організації праці, застосовують прогресивні технології.

Наше училище вивчило рівень підприємств – замовників кадрів та сформувало перелік для проходження практики. Виробнича практика учнів проводиться зазвичай на штатних робочих місцях підприємства, куди будуть направлятися учні після закінчення училища. 

 

ШВЕЙНИЙ НАПРЯМОК

ТЗДВ Полтавська фірма «Ворскла» м. Полтава

Директор - Чміль Віктор Іванович
ТДВ "Полтавська фырма "Ворскла" спеціалізується на розробці і виробництві сучасного високоякісного одягу для жінок. 
В асортименті наступні вироби: брюки, спідниці, плаття, жакети, пальто, напівпальто, блейзери ... 
Головним пунктом своєї діяльності підприємство ставить максимальне задоволення потреб замовника. Підприємство співпрацює із замовниками з Європи на умовах переробки давальницької сировини. Технологія виробництва і якість продукції відповідає вимогам європейських стандартів.
Полтавська фірма "Ворскла" згідно з діючими в Україні нормативними документами відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001.
У липні 2014 фірма успішно пройшла аудит соціальної відповідальності підприємства на відповідність вимогам соціальних стандартів ВСSI.

 

ТОВ «Спецмайстер» м. Харків

Директор - Ю.В.Сухоносов

ТОВ "Спецмайстер" - провідне швацьке підприємство, основна спеціалізація якого розробка, виробництво і продаж спеціального і професійного одягу для забезпечення безпеки праці працівників підприємств різних галузей промисловості. ТОВ "Спецмайстер" успішно працює на українському ринку спецодягу з 2001 року.

ТОВ фірма "Спецмайстер" має у своєму розпорядженні провідне швацьке підприємство, в якому об'єдналися сучасний менеджмент і тридцятирічний досвід успішної роботи швацької фабрики. Завдяки довгостроковим плідним партнерським угодам, фірма "Спецмайстер" також пропонує взуття і засоби індивідуального захисту передових виробників України і зарубіжжя - UVEX, 3M, Ansell та ін.

ТОВ "Спецмайстер" має виробничі потужності, які дозволяють випускати великі об'єми готової продкции (більше 20 тис. костюмів в місяць) і постійно нарощувати масштаби виробництва. Технічну базу виробництва складає устаткування таких торгвих марок як JUKI, BROTHER, MINERVA, YAMATO, TEXTIMA, САПР і інші.

ТОВ «Голден Стиль» м. Кременчук

Толста Наталія Станіславівна

 

ПП «Левтам» Київська область

Директор – Римар О.О.

Київська трикотажна фабрика «Левтам» створена в 2012 році. Встановлено нове сучасне обладнання. Працюють кваліфіковані фахівці.

Підприємство виробляє трикотажні і швейні вироби торгових марок «Ваш доктор», «Совунья» і «Магнат».

Фабрика шиє майки, футболки, труси, сукні, блузи, борцовки, класичний, стильний і ультрамодний одяг, постільну білизну, а також дитячий одяг. Приймаємо замовлення на пошиття футболок та інших швейних виробів для співробітників торгових та інших підприємств.

На всю тканину, яку використовують для пошиття одягу, є санітарно-гігієнічні висновки. Для ТМ «Ваш доктор» і «Совунья» використовують, як правило, натуральні тканини без добавок.

Продукція фабрики продається по всіх областях України.

 

БУДІВЕЛЬНИЙ НАПРЯМОК

ТОВ “Плюс Буд”

Директор – Пушко О.Л.

ТОВ “Плюс-буд” м.Зіньків – провідний виробник плитки для доріг, фасадів, тротуарів. Це гарантія довговічності, закріплена п’ятнадцятирічним досвідом, запорука справжнього комфорту.

 

ТОВ «Зіньківська цегла»

Директор - Пашков В.В.

Виробництво будівельної цегли і керамічної черепиці.

 

ТОВ СП «Агро-ка Полтава»

Директор – Бойко Анатолій Миколайович

 

ЛІСНИЧИЙ НАПРЯМОК

 

Лютенське лісництво

Директор Селюк В.І.

 

Зіньківське лісництво

Директор – Гришко І.І

 

Безвіднянське лісництво

Директор – Ластовина В.В.

Ліс – це найбільш могутній тип рослинного покриву і головний компонент біосфери. Один гектар полтавської діброви віком 100 років за вегетаційний період випаровує 1200 т води, регулюючи її баланс у природі, а також продукує 3 т кисню за рік і очищає 18 млн.м3 повітря від вуглекислого газу та відфільтровує 32-68 т пилу і газів.

Першочерговими проблемами охорони лісової природи Полтавщини лісівники вважають такі:

  • збільшення лісистості за рахунок заліснення земель, не придатних для сільськогосподарського використання, створення захисних насаджень;
  • підвищення продуктивності і біологічної стійкості лісів, посилення їх водоохоронно-захисної та гідрологічної ролі;
  • освоєння та заліснення усіх еродованих земель;
  • поліпшення породного складу лісів шляхом своєчасного і якісного проведення рубок догляду;
  • розширення сировинної бази з дикорослих плодових та ягідних дерев;
  • розширення зелених зон навколо міст і населених пунктів, їх внутрішнє озеленення;
  • впровадження наукових основ охорони природи та біологічних методів боротьби з шкідниками і хворобами дерев і чагарників.

 

 

Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz