Четвер, 23.01.2020, 07:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 143
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Спорт

Фізичне виховання в ПТУ № 25 м. Зінькова

Фізичне виховання учнів професійно-технічних закладів є складовою частиною навчально-виховного процесу, яка спрямована на всебічний розвиток фізичних і духовних сил майбутніх молодих робітників, їх підготовку до трудової діяльності і захисту Вітчизни.

Метою фізичного виховання в учнів є формування у них фізичної культури особистості та здібностей, направлених на використання різноманітних засобів фізичної культури, спорту і туризму для збереження та укріплення здоров'я, психологічної підготовки і самопідготовки до майбутньої професійної діяльності.

Надаючи теоретичні знання з окремих видів загальної фізичної підготовки, учнів ознайомлюємо з технікою безпеки на уроках фізичної культури,основами техніки різних видів спорту, профілактиці травматизму, страхуванню та самострахуванню під час виконання вправ.

Систему взаємопов'язаних форм організації фізичного виховання учнів складають:

1. Урок - основна форма організації навчально-виховного процесу.

2. Фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня: ранкова гігієнічна гімнастика, заходи по загартовуванню, виробнича гімнастика та фізкультпауза в режимі дня.

3. Позаурочна фізкультурно-масова та спортивна робота проводиться за календарними планами навчального закладу, затвердженими адміністрацією закладу: секційна робота, змагання з окремих видів спорту, спортиівні вечори, екскурсії, мандрівки, походи у вихідний день, туристичні багатоденні походи, спартакіади училища, дні та тижні здоров'я і спорту.

ПТУ № 25 приймає участь в районних та обласних змаганнях.

В 2014 році в XVІ спартакіаді учнів сільських та міських професійно-технічних навчальних закладів області училище завоювало І місце, а також І місце було отримано в обласному кросі. В змаганнях по настільному тенісу учні посіли ІІІ місце.

Керівник фізичного виховання Пастухова Марія Юріївна постійно проводить з учнями різноманітні змагання, дні здоров'я, фізкультурні хвилинки та бесіди про підтримання молодого організму в гарній формі.

Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz