Четвер, 23.01.2020, 09:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 143
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Методична робота

З кожним роком удосконалюється сучасна освіта. Відбуваються внутрішні перебудови, реорганізації, оптимізації та з’являються нові альтернативні програми. Сучасна освіта ставить багато нових завдань з удосконалення структури і методичної підготовки викладачів.

Якість навчально-виховного процесу, його результати певною мірою залежать від викладача, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. Для підвищення фахової підготовки педагогічних працівників наше училищі здійснює спеціальну методичну роботу, яка спонукає кожного викладача до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим викладачам вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку та самореалізації.

 В наш час швидко розвивається наука, розробляються нові технології і постає потреба постійно підвищувати кваліфікацію сучасного педагога. Тому,  у процесі методичної роботи здійснюється підвищення наукового рівня викладача, його підготовка до засвоєння змісту нових програм і технологій їх реалізації, постійне ознайомлення з досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик викладання, вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, творче виконання перевірених рекомендацій, збагачення новими, прогресивними й досконалими методами і засобами навчання, 
вдосконалення навичок самоосвітньої роботи викладача, надання йому кваліфікованої допомоги з теорії та практичної діяльності.
     Методична робота займає важливе місце в розвитку навчального закладу і є досить актуальним питанням для нас, яке потребує постійного розгляду та вивчення нових форм роботи.
Викладач який хоче працювати повинен бути сучасним: постійно знайомитися з новими методиками, методичними розробками, проходити регулярно курси підвищення кваліфікації та стажування, тоді зможе ефективно застосувати набуті знання на практиці.

  Основною метою працівника ПТУ повинно бути, з’ясування свого місця та значення в роботі навчального закладу. Постійно працювати над реалізацією науково-методичної проблеми області «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладах як головна умова підвищення якості знань учнів», а також залучатися до розв’язання внутрішніх проблемних питань які постають перед нами кожного року все нові. На даний час у нас багато проблем та невирішених питань, але я вірю, що методична робота - це спільна праця всіх працівників навчального закладу, яка створить гарні умови для підвищення майстерності викладача та нашого навчального закладу.

 
 
Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz