Субота, 23.03.2019, 19:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 138
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика

Кадровий склад

Директор

Харчук Надія Миколаївна 

 

Заступник директора

з виховної 

роботи

Заступник директора

з навчально-виробничої 

роботи

Старший майстер
                                    
Козлов Віктор Миколайович Бударова Леся Василівна

Полюлях Василь Васильович

 

 

Методист 

                                                                                                    

        Керівник

               фізичного виховання

                                                                                    

Методист

                                                                                  
Ковальова Тетяна Миколаївна           Пастухова Марія Юріївна

                     Сук Любов Василівна

 

Майстер

виробничого навчання

швейного профілю
 

Викладач Викладач

Майстер

виробничого навчання

швейного профілю
 

Хурса Тетяна Миколаївна

Паук

Тетяна Володимирівна

 

Харчук

Петро Васильович
 

Олефір Лідія Іванівна

 

Викладач

 

Викладач Викладач Викладач

Бут

Тетяна Прокопівна

Копиця

Наталія Володимирівна

Карпюк

Віра Іванівна

Твердохліб

Олександр Володимирович

 

Майстер

виробничого навчання 

будівельного профілю

Майстер

виробничого навчання

будівельного профілю

Майстер

виробничого навчання

за професією "Тракторист"

 

Майстер

виробничого навчання 

за професією "Перукар"

Попенко

Олександр Васильович

Півень

Іван Миколайович

Скрипаль Анатолій Петрович

Дуброва Юлія Анатоліївна

 

Майстер

виробничого навчання 

за професією "Лісник, єгер"

Майстер

виробничого навчання 

за професією

"Перукар, манікюрник"

Майстер

виробничого навчання 

за професією 

"Кухар, кондитер"

 

  Викладач

 

Третяк Анатолій Миколайович

 

Абрамова Олена Андріївна

Миколаєнко Тетяна Олексіївна

Крохмаль Юрій Юрійович

Викладач

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Кухар, кондитер"

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Електромонтер"

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Водій"

 

 

   

 

Кашкалда Валентина Василівна

Брічікова Алла Миколаївна

Криштопа Роман Михайлович Курмаз Юрій Володимирович  
Викладач

Викладач

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Кухар, кондитер"

Викладач

 

 

Окара

Людмила Миколаївна

Литвиненко

Валентина Антонівна

Панченко Олена Володимирівна

 

Каткова Тетяна Григорівн
                               

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Перукар"

 

                                      

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Слюсар з ремонту автомобілів"

             

                                   Викладач                                           Викладач                   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Постернак Інна Володимирівна

 

Бражник Віктор Петрович

Оксюк Олександр Олександрович Бендас Наталя Михайлівна  

Майстер

виробничого навчання

за професією

"Електромонтер"

 Викладач  Викладач    

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Волкова Ольга Пилипівна Козлова Алла Володимирівна

Куцолап Людмила Олександрівна

 

   
 

 

Вихователь, викладач

Бібліотекар    
       
 

 

Косенко Людмила Іванівна

Андрущенко Наталія Юріївна    

 





Наш контакт:


Пошук
















Конструктор сайтів - uCoz