Четвер, 23.01.2020, 07:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 143
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Про училище

 

Професійно-технічне училище №25 м. Зінькова Полтавської області є державним професійно-технічним навчальним закладом, який входить до системи освіти, оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави і підпорядковане Міністерству освіти і науки України.

 

 

 

 

 

 

Метою існування училища є:

 

  • відкриття нових професій, які будуть користуватися попитом на ринку праці;
  • підготовка кваліфікованих робітників, конкурентноспроможних на сучасному ринку праці та забезпечення доступу до якісної професійної освіти з ліцензованих професій;
  • педагогічний колектив співпрацює з учнями та їх батьками, які мають інтерес до здобуття сучасної робітничої професії, роботодавцями;
  • виховання соціально-активних членів суспільства, формування в них світогляду, творчого мислення, високих людських якостей, національної самосвідомості;
  • надання учням можливостей для зростання їх інтелектуального рівня і професійної культури, створення умов для продовження навчання, самостійного вибору життєвого шляху;
  • здійснення на договірній основі з підприємствами, установами, організаціями, державною службою зайнятості та з іншими юридичними і фізичними особами професійно-технічного навчання громадян, які не зайняті в суспільному виробництві чи сфері послуг або потребують перекваліфікації;
  • прагнення оновлювати матеріально-технічну базу.

 

Історія ПТУ

 

24 квітня 1944 року згідно наказу начальника Головного Управління трудових резервів при РНК СРСР організовано 14 спеціальних ремісничих училищ в областях, визволених від німецьких окупантів.

 

У 1977 році Зіньківське ГПТУ №10 згідно наказу Держкомітету Ради Міністрів УРСР і наказу обласного управління профтехосвіти реорганізовано в технічне училище №7.

 

У 1984 році згідно постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР , наказу Госпрофобра УРСР та наказу обласного управління профтехосвіти технічне училище №7 реорганізовано в ПТУ №25.

 

Матеріально-технічна база

 

До структури навчального закладу входять: два навчальні корпуси.

 

Загальна площа навчальних приміщень становить 1728 м2. У навчальному закладі обладнано 9 навчальних кабінетів для теоретичного навчання, а також 9 майстерень для виробничого навчання, які укомплектовані усім необхідним, для здобуття ліцензованих професій.

 

Учні навчального закладу повністю забезпечені необхідною сировиною та матеріалами, для якісного засвоєння навчальних програм. Мають можливість роботи в мережі Internet як в навчальному корпусі так і в гуртожитку.

 

Викладацький склад

 

У навчальному закладі за багато років сформувалися висококваліфікований інженерно-педагогічний колектив, який нараховує 26 педагогічних працівників.

 

Середній вік становить 45 років. Крім педагогічних працівників в училищі працює 18 допоміжних працівників.

 

Всі педагогічні працівники відповідно до плану проходять курси підвищення кваліфікації, а майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін і стажування на підприємствах.

 

Працівники училища беруть участь в конкурсах з фахової майстерності, семінарах, зборах, вивчають досвід роботи своїх колег.

 

Забезпеченість учнів підручниками та навчальними посібниками

 

Учні навчального закладу забезпечені підручниками з розрахунку 1 примірник на 2-х учнів.

Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz