Четвер, 23.01.2020, 07:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків
Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 143
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Абітурієнтам

Майбутні абітурієнти!

 

 


РЦ ПТО м. Зіньків  проводить підготовку кваліфікованих спеціалістів широкого переліку професій.

На базі 9 класів ( термін навчання 2 - 4 роки).

На базі 11 класів ( термін навчання 1 – 1,5роки).

Зарахування проводиться на основі співбесіди без результатів ЗНО.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

до Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків

у 2019 році

І.Загальна частина

1.1. Правила прийому до Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків (далі – РЦ ПТО м. Зіньків) розроблені відповідно до законодавства України та на основі «Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України», затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 14.05.2013 року №499, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 29.05.2013 року за № 823/23355.

1.2. До Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.

1.3. Громадяни України мають рівні права на здобуття професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин.

Іноземні громадяни, особи без громадянства здобувають професійну (професійно-технічну) освіту в РЦ ПТО м. Зіньків відповідно до чинного законодавства та міжнародних договорів.

Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, має рівне з громадянами України право на освіту.

Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

1.4. Прийом громадян до РЦ ПТО м. Зіньків здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» (додаток 1).

1.5. Прийом громадян на первинну професійну підготовку здійснюється у межах обсягів регіонального замовлення відповідно до чинного законодавства.

  1. Прийом громадян понад регіональне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснюються за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

ІІ. Приймальна комісія

2.1. Прийом до РЦ ПТО м. Зіньків здійснює приймальна комісія.

2.2. Очолює приймальну комісію директор РЦ ПТО м. Зіньків, який своїм наказом визначає та затверджує персональний склад комісії і порядок її роботи.

2.3. Правила прийому до РЦ ПТО м. Зіньків на наступний календарний рік розробляються відповідно до законодавства України, у тому числі «Типових правил», та затверджуються директором центру за погодженням Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, не пізніше 01 грудня поточного року.

2.4. Приймальна комісія:

- організовує прийом заяв та документів;

- видає вступнику розписку про прийом його документів, завірену підписом відповідального секретаря приймальної комісії та печаткою центру;

- проводить зі вступниками бесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, слухачів, працевлаштування після закінчення навчального закладу;

- організовує та координує підготовку та проведення конкурсного відбору;

- приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування в центр,

- оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб;

- організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників;

- вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.

2.5. Правила прийому до РЦ ПТО м. Зіньків доводяться до відома вступників через засоби масової інформації, інформаційні стенди.

Прийом учнів до РЦ ПТО м. Зіньків здійснюється на підставі ліцензій Міністерства освіти і науки України № 048237, серія АВ, дата видачі 10.04.2006 р. та Наказу МОН № 1683 л, від 03.07.2015 р., протокол № 117 від 30.06.2015 р.

Форма навчання – денна.

Порядок проходження медичного огляду вступників.

Медичний огляд вступники проходять у закладах охорони здоров’я за місцем свого проживання для отримання медичної довідки (лікарського консультаційного висновку) за формою 086/о (затвердженої наказом міністерства охорони здоров’я України 14.02.2012 року, №110) з лікарським висновком про професійну придатність навчатися за обраною професією.

Медичну довідку (лікарський консультаційний висновок) за формою №086/о вступники подають до приймальної комісії центру у визначений термін.

Наявність місць в гуртожитку та умови їх надання

Вступники до приймальної комісії подають заяву про необхідність забезпечення місцем у гуртожитку. Порядок надання житлової площі та проживання в гуртожитку здійснюється на основі Положення про учнівський гуртожиток Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків.

Порядок роботи приймальної комісії

Приймальна комісія працює з понеділка до четверга з 9.00 год. до 16.00 год., у п’ятницю з 9.00 год. до 15.00 год.

2.6. Прийом документів на навчання проводиться відповідно до затверджених у встановленому порядку робочих навчальних планів з 01 лютого 2019 року до 20 серпня 2019 року, а у разі рішення Міністерства освіти і науки України та/або Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо продовження набору – до 01.10.2019.

ІІІ. Документи для вступу

3.1. Вступники подають до приймальної комісії особисто:

- заяву про вступ до РЦ ПТО м. Зіньків, вказуючи обрану професію, форму навчання, місце проживання;

- документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за регіональним замовленням: свідоцтво про базову загальну середньої освіту для вступників на базі базової загальної середньої освіти, атестат про повну загальну середньої освіту для вступників на базі повної загальної середньої освіти; в інших випадках – оригінал або завірену копію;

- медичну довідку за формою 086/о з лікарським висновком про професійну придатність навчатися за обраною професією, установленою чинним законодавством;

- 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;

- копію ідентифікаційного коду;

- довідку з місця проживання та про склад сім’ї;

- автобіографію;

- завірені копії документів, що дають право на пільги до вступу в РЦ ПТО м. Зіньків.

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

3.2. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ двосторонній договір.

ІV. Умови прийому

4.1. Прийом до РЦ ПТО м. Зіньків здійснюється шляхом конкурсного відбору вступників на навчання:

- за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту.

Середній бал атестата (свідоцтва) розраховується як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата (свідоцтва) та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію. (Предмети, з яких зроблено запис «звільнений (а)», у загальну кількість не враховуються). Округлення здійснюється до десятих частин бала (за 12-бальною шкалою).

4.2. У випадку, якщо конкурсний бал є однаковим, зарахування проводиться за вищим балом з профільного предмету, виставленого в додатку документа про освіту.

Професія

Профільний предмет

Кухар, кондитер

Хімія

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування,

Водій автотранспортних засобів

(категорії «С»)

Фізика

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій

автотранспортних засобів (категорія «С»)

Фізика

   

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А1», «А2»);

Слюсар з ремонту с/г машин і устаткування; Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)

Фізика

Кравець,

Закрійник.

Математика

   

Перукар (перукар-модельєр),

Манікюрник.

Хімія

Муляр-штукатур,

Лицювальник-плиточник

Математика

Лісник,

Єгер.

Біологія

4.3 Конкурсний відбір проводиться згідно затвердженого графіка (додаток 2).

Початок роботи – 9.00 годин.

4.4. Прийом слухачів на перепідготовку або підвищення кваліфікації може здійснюватися шляхом проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок відповідно до статті 14 Закону України «Про професійно-технічну освіту».

4.5. Особи, які без поважних причин не з'явилися на конкурсний відбір у зазначений за розкладом час, до участі у конкурсному відборі не допускаються.

V. Зарахування

5.1. Зараховуються до РЦ ПТО м. Зіньків поза конкурсом:

- особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право;

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);

- діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

- особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право, у тому числі громадяни, віднесені до категорії 3, – за умови одержання громадянами цієї категорії позитивних оцінок на вступних випробуваннях;

- особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право;

- діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».

5.2. Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

- випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;

- випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;

- учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними;

- особи, які вступають до РЦ ПТО м. Зіньків за цільовим направленням на навчання.

5.3. Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення конкурсного відбору приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що рекомендовані до зарахування на навчання до РЦ ПТО м. Зіньків за обраною формою навчання.

В протокол заносяться дані: прізвище, ім’я та по-батькові вступника; середній бал документа про освіту; пільги, які має вступник.

5.4. Порядок оскарження результатів конкурсного відбору.

Оскарження результатів конкурсного відбору подається особисто вступником у письмові формі (заява) в триденний термін після їх оголошення на ім'я голови приймальної комісії.

За наказом директора РЦ ПТО м. Зіньків створюється апеляційна комісія, яка розглядає заяву та приймає рішення щодо зарахування на навчання.

5.5. Зарахування в РЦ ПТО м. Зіньків оформляється протоколом приймальної комісії та затверджується наказом директора центру.

5.6. Після конкурсного відбору зарахування до РЦ ПТО м. Зіньків може супроводжуватись укладанням договору між центром, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і випускником (для неповнолітніх - його батьками) про навчання та подальше працевлаштування.

5.7. Зарахування до РЦ ПТО м. Зіньків здійснюється у межах регіонального замовлення відповідно до чинного законодавства.

VІ. Прикінцеві положення

6.1. Зазначений порядок прийому документів з подальшим зарахуванням поширюється на вступників, які не мають базової загальної середньої освіти і подають довідку про навчання в основній середній загальноосвітній школі.

6.2. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з центру. На звільнені місця може проводитися зарахування осіб, що брали участь у конкурсному відборі, але не були зараховані на навчання до центру. При невиконанні регіонального замовлення на прийом з окремих професій РЦ ПТО м. Зіньків може проводити додатковий прийом.

6.3. Особам, які не зараховані до РЦ ПТО м. Зіньків, а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше ніж протягом п'яти днів з дня прийняття рішення.

6.4. Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань, зберігаються протягом одного року, а потім знищуються, про що складається відповідний акт.

6.5. Контроль за дотриманням Типових правил прийому до РЦ ПТО м. Зіньків здійснюється Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Полтавської обласн

Наш контакт:


Пошук
Конструктор сайтів - uCoz